Грецькі археологи заявили про виявлення могили Аристотеля

26 травня 2016, 20:00
Група грецьких археологів заявила, що після 20 років розкопок їм вдалося знайти могилу давньогрецького філософа Аристотеля

Один з учених Костас Сисмандис розповів, що могила Аристотеля знаходиться на півострові Халкідікі, недалеко від селища Олімпіада, передає Дождь із посиланням на грецьку телерадіокомпанію ERT.

Відео дня

"Ми знайшли могилу, знайшли вівтар, який згадувався в древніх писаннях. Шлях, який веде до поховання, знаходиться недалеко від стародавнього міста Агора", - розповів він.

Видання зазначає, що це поховання знайшли ще в 1996 році, проте тоді факт того, що воно належить саме Аристотелю, не підтверджували.

Нагадаємо, в березні 2015 року повідомлялося, що вчені виявили могилу відомого іспанського письменника Мігеля де Сервантеса.


Аристотель (384 - 322 рр. до н. е.) - давньогрецький філософ, один з найвпливовіших філософів давнини, учень Платона і вчитель Олександра Македонського. Основоположник формальної логіки. Створив всебічну систему філософії, що охоплює соціологію, філософію, політику, логіку, фізику.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X