Google випустить 20 мільйонів комарів для боротьби з вірусом Зика

17 липня 2017, 14:26
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Компанія Verily Life Sciences - одне з дочірніх підрозділів власників сервісу Google - почала перші польові випробування в США свого проекту по запуску в дику природу заражених комарів

Заражені самці повинні будуть передати бактерію самкам, яйця яких вже ніколи не вилупляться. Так розраховують боротися з перенесенням вірусу Зика і інших захворювань, пише Science Alert.

Відео дня

Відзначимо, що самці комарів не кусають людей, тому поява такої величезної кількості комах жителі Каліфорнії можуть і не помітити. Зате наступне покоління комарів буде значно менше - адже багато самок не зможуть дати потомство. Таким чином потенційно небезпечна для людей популяція комарів поступово буде знищена.

"Якщо ми дійсно хочемо мати можливість допомогти людям в усьому світі, ми повинні бути в змозі виробляти багато комарів, поширювати їх туди, де вони повинні знаходитися. Ми хочемо показати, що можемо працювати в різних середовищах", - підкреслив старший інженер компанії Verily Life Sciences Лінус Апсон.

Якщо експеримент визнають успішним, в кінці 2017 року заражених комарів випробують уже в Австралії.

Додамо, що Verily Life Sciences - компанія, в яку перетворилося в 2015 році Google Life Sciences -підрозділ Google X, що займається дослідженнями і науками про життя.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X