Google показав, як змінилася планета за три десятиліття

30 листопада 2016, 11:25
Компанія Google розповіла про оновлення режиму Timelapse в сервісі Google Earth, що дозволяє подивитися на зміни Землі

Зміна пов'язана з додаванням в базу даних нових якісних знімків поверхні нашої планети за чотирирічний період, отриманих з двох нових супутників – Landsat 8 і Sentinel-2, пише TJournal.

Відео дня

Тепер в базі є деталізовані знімки за період з 1984 року по 2016 рік, тобто можна побачити, як змінювалася наша планета протягом останніх 32 років. Причому можна оцінити не тільки шалені темпи урбанізації та розширення міст, але і глобальні зміни клімату.

Інтерактивну карту можна масштабувати, вивчаючи найбільш явні зміни. На сайті окремо виділено 8 регіонів, що викликають побоювання екологів: висушення Аральського моря, танення льодовиків Аляски, поступове зникнення амазонських лісів та інші.Сервіс був запущений в 2013 році. Для здійснення проекту супутникові фотографії планети надав проект Landsat, який курирує Геологічна служба США і NASA. З кінця 1970-х років їх супутники фотографували планету, а знімки передавалися до архіву. Компанія Google почала роботу над проектом в 2009 році, обробивши на даний момент більше 5 мільйонів фотографій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X