Фізик Стівен Хокінг попередив про небезпеку штучного інтелекту

28 квітня 2017, 12:53
Відомий британський вчений і популяризатор науки Стівен Хокінг попередив про небезпеку для людства, яку несе ШІ

Про це вчений заявив в ході відеоконференції в Пекіні, що відбулася в рамках щорічної Глобальної конференції мобільного інтернету, пише South China Morning Post.

За словами Хокінга, новітні технології можуть призвести до деградації людини, зробити її абсолютно безпорадною. У той же час вчений зазначив, що при вмілому підході штучний інтелект здатний вирішити більшість проблем, які існують в світі.

Відео дня

Також він додав, що штучний інтелект зможе перебудовувати себе набагато швидше, ніж люди, які обмежені повільною біологічною еволюцією. Тому людям буде все складніше конкурувати з ШІ.

"Я вважаю, що немає ніякої різниці між тим, що може бути досягнуто за рахунок біологічного мозку і що може бути досягнуто з допомогою комп'ютера. Ми повинні зробити все можливе, щоб гарантувати, що майбутній розвиток штучного інтелекту принесе користь нам і нашому довкіллю", - заявив Він.

Раніше НВ повідомляло що, на думку Стівена Хокінга, "у нас є технології, що дозволяють знищити планету, на якій ми живемо, але ще немає технологій, щоб залишити її".

Показати ще новини
Радіо НВ
X