Експерти поставили під сумнів реалістичність плану NASA з відправки людей на Марс

19 січня 2016, 13:55
Консультативна група з безпеки космічних польотів (ASAP) оцінила перспективи виконання плану NASA відправки людей на Марс в 2030-х. У своєму звіті експерти ASAP назвали план американського аерокосмічного агентства розпливчастим

"На питання про відсутність чіткого плану місії керівництво NASA відповіло, що ще рано будувати такі плани, - свідчить звіт ASAP. – Вони опираються розробці апаратів і місій на основі сучасних технологій, оскільки сподіваються, що прогрес у найближчі 20 років кардинально змінить методи створення необхідних систем".

Відео дня

Експерти ASAP вказують на невизначеність, викликану політичною ситуацією. У Штатах наближаються чергові вибори і керівництво NASA може "бути стурбоване, що створення конкретного плану щодо досягнення Марса сьогодні може викликати критику у майбутньої адміністрації".

ASAP вказує на необхідність створення подібного плану, без якого вся місія може опинитися під загрозою. Крім того, експерти консультативної групи рекомендують почати з подорожей на Місяць, оскільки це допоможе у створенні технологій, необхідних для відправлення людини на Марс.

Показати ще новини
Радіо NV
X