Потрібні голоси. Дві команди з України увійшли в топ-25 конкурсу NASA

19 травня 2017, 19:15
Дві українські команди потрапили до топ-25 проектів у найбільшому щорічному міжнародному хакатоні NASA Space Apps Challenge 2017 у категорій Peoples' Choice

Про це повідомило Державне космічне агентство України.

Команда інженерів із Дніпра представила освітньо-науковий проект Diversity.

"Команда Spacer запропонувала «земну» модель орбітальної станції, яка стане лабораторію для досліджень з імітацією умов космосу для усіх бажаючих", - сказано в повідомленні.

Відео дня

Цим проектом інженери хочуть підготувати нове покоління космічних дослідників та популяризувати космос.

Ще одна команда чотирьох школярів з Одеси - Autonomous Smart Village, - підтримує концепцію розумного поселення у космосі, з чим і приїхала на конкурс NASA.

"Інтелектуальні системи управління у поєднанні із розгалуженою космічною інфраструктурою дозволять зробити життя землян максимально комфортним і безпечним, а також ефективно використовувати ресурс ", - говорять школярі у своєму конкурсному ролику.За команди, які сподобались, можна проголосувати до 22 травня.

"Голосувати можна на сайті конкуру кожного дня до 22 травня. Для цього потрібно обрати український проект (голосувати можна за обидва), один раз пройти просту процедуру реєстрації, натиснути і утримувати кнопку Vote до зміни її кольору на зелений", - пояснили у Держагенції.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X