Паралельний всесвіт. Фізики знайшли нові докази існування альтернативних світів

Дослідження ентропії Всесвіту (Фото:CC)
Використовуючи концепцію Стівена Хокінга, вчені з Шотландії та Канади спробували переглянути поточне значення ентропії Всесвіту. Для цього вони досліджували рух елементарних частинок у всіх можливих напрямках з урахуванням їхньої енергії.
У середині минулого століття американський фізик-теоретик Річард Філліпс Фейнман припустив, що кожна елементарна частка рухається в нескінченній кількості напрямків.
Присвоївши кожному з цих напрямків число і склавши їх, Фейнман став автором методу континуальних інтегралів, які також називають інтеграли за напрямками чи інтеграли Фейнмана. Цей метод досі використовують для прогнозування поведінки будь-якої квантової системи.
Згодом послідовники Фейнмана трохи змінили його метод, додавши до нього одну з ключових властивостей макроскопічних систем — передачу та перетворення енергії.
Цими послідовниками стали астрофізик Ніл Турок з Единбурзького університету та космолог Латам Бойль з інституту теоретичної фізики Периметр у Ватерлоо. Нещодавно вони опублікували результати найактуальнішого дослідження про ентропію Всесвіту, яка характеризує ступінь невпорядкованості та теплового стану Всесвіту.
Турок і Бойль дійшли суперечливих висновків про те, що у нашого Всесвіту може бути безліч двійників.