Данські вчені придумали, як зробити фастфуд корисним

24 листопада 2015, 13:23
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Далеко не у всіх піца асоціюється з поняттям "здорова їжа". Данські вчені знайшли спосіб, як це виправити

Професор біофізики з університету Південної Данії Оле Мурітсен впевнений, що низку страв та продуктів харчування можна зробити більш корисними, якщо додати до складу морські водорості. Використання цього інгредієнта може, зокрема, вплинути на зниження числа серцево-судинних захворювань.

Відео дня

Морські водорості містять калійні солі, які не призводять до підвищеного кров'яного тиску. У них також входять антиоксиданти, протеїни, вітаміни, мінерали та інші корисні речовини. Висушені морські водорості довго зберігаються, не втрачаючи своїх властивостей. Їх можна додавати в їжу у вигляді порошку або гранул і використовувати як замінник солі.

Професор Мурітсен і його колеги вважають, що додавання морських водоростей у фастфуд-продукти може зробити цю їжу більш корисною і навіть поліпшити смак. Вони впевнені, що сухими водоростями можна замінювати частину борошна в тісті для піци, хліба, снеків і так далі. Дослідження датських вчених показало, що хліб з вмістом морських водоростей на рівні 4% не погіршує смакових якостей продукту.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X