Британський астронавт вперше пробіг марафон в космосі

25 квітня 2016, 15:41
Наприкінці минулого року британський астронавт Тім Пік пообіцяв, що пробіжить Лондонський марафон, перебуваючи на борту Міжнародної космічної станції. 24 квітня Пік стримав своє слово, ставши першим чоловіком, пробежавшим марафон у космосі

Оскільки забіг проходив в умовах невагомості, Піку довелося пристібнутися до бігової доріжки. Крім того, астронавту був наданий iPad, за допомогою якого він переглядав відео з лондонських вулиць. У Twitter він написав, що пробіг 42 км, поки космічна станція пролетіла майже 100 тисяч км, і привітав усіх учасників марафону.

Відео дня

Тім Пік подолав 42-кілометрову дистанцію за 3 години 35 хвилин. Переможець Лондонського марафону Еліуд Кіпчоге зробив це за 2 години 3 хвилини. Пік не перевершив свій минулий найкращий результат, який був встановлений в 1999 році. Тоді він зміг подолати дистанцію за 3 години 18 хвилин, перебуваючи на землі.

Тим Пик
Тим Пик Фото:

Пік став першим астронавтом-чоловіком, пробежавшим марафон в космосі. Першою жінкою була американка Суніта Уїльямс. У 2007-му році вона взяла участь у Бостонському марафоні, перебуваючи на борту МКС. Їй вдалося пробігти дистанцію за 4 години 23 хвилини.

Показати ще новини
Радіо NV
X