Британський астронавт вирішив пробігти лондонський марафон в космосі

7 грудня 2015, 10:40
У квітні наступного року британський астронавт Тім Пік вийде на старт разом з усіма учасниками лондонського марафону, тільки він буде перебувати в космосі

24 квітня 2016-го, коли в британській столиці стартує марафон, Тім буде перебувати на борту Міжнародної космічної станції. Тож він буде використовувати бігову доріжку. Йому належить пробігти 42 кілометри, що є непростим завданням не тільки на Землі, але і в космосі. Тому за його самопочуттям буде постійно стежити команда медиків з Європейського центру астронавтів у Кельні.

Відео дня

Пік одного разу вже брав участь в лондонському марафоні. Це було в 1999-му році. Тоді він пробіг дистанцію за 3 години й 18 хвилин. За поліпшенням часу він гнатися не буде. За словами Піку, він розраховує пробігти марафон за 3,5-4 години.

Щоб біг на борту МКС не був тужливим, він захопить з собою iPad, який дозволить астронавтові створити враження, що він біжить по міських вулицях.

"Я буду бігти з iPad і дивитися, як я біжу по вулицях Лондона, поки сам буду перебувати на орбіті на висоті 400 км над Землею", - сказав Тім Пік.

В даний час британець знаходиться в Казахстані, очікуючи польоту на МКС. 15 грудня він разом з російським астронавтом Юрієм Маленченко і американським Тімоті Копра відправиться на борт станції.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X