Британські вчені виявили несподівану користь від рішення кросвордів

17 липня 2017, 16:20
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Масштабне дослідження довело зв'язок між рішенням кросвордів і інших головоломок і здоров'ям головного мозку

До таких висновків експерти з Університету Ексетера і Королівського коледжу Лондона прийшли, проаналізувавши дані більш ніж 17000 здорових людей у віці від 50 років і старше, повідомляє EurekAlert!.

Відео дня

З'ясувалося, що щоденне рішення різних головоломок на кшталт кросвордів сприяє поліпшенню здоров'я мозку і підвищення його активності. Такі дані були підтверджені онлайн-тестами CogTrackTM і PROTEC.

"Ми знайшли взаємозв'язок між тим, як часто люди розгадують кросворди та іншими головоломки і тим, з яким успіхом вони вирішують завдання на увагу, логічне мислення та пам'ять", - заявив провідний автор дослідження професор когнітивної неврології Кіт Веснес.

"Продуктивність була послідовно кращою у тих людей, які практикували головоломки, і в цілому поліпшується поступово, разом з частотою використання головоломок. Наприклад, ті з учасників дослідження, хто часто вирішував кросворди, справляється з завданнями так само добре, як і люди на 10 років молодше", - додав учений.

Зараз дослідження тривають, для участі в новому етапі зареєструвалися понад 22 тисяч осіб у віці від 50 до 96 років. Вчені сподіваються визначити, завдяки яким механізмам формується знайдений взаємозв'язок.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X