Незважаючи на проблеми із кліматом. Білл Гейтс дивиться в майбутнє з оптимізмом

25 січня, 09:25
Мільярдер і філантроп вірить у те, що на нас чекає світле майбутнє (Фото:REUTERS)

Мільярдер і філантроп вірить у те, що на нас чекає світле майбутнє (Фото:REUTERS)

На думку мільярдера, зараз життя на планеті є безпечнішим і благополучнішим, ніж будь-коли. А в майбутньому, впевнений він, буде ще краще.

Білл Гейтс витрачає багато ресурсів на боротьбу з глобальними загрозами, такими як зміна клімату та майбутні пандемії.

Тим не менш, мільярдер, співзасновник Microsoft і філантроп каже, що він як і раніше дуже оптимістичний щодо майбутнього людства на Землі. Гейтс каже, що навіть із проблемами, з якими зіткнуться нинішнє та майбутні покоління, будь-якій народженій у найближчі кілька десятиліть людині буде краще, ніж її попередникам.

Відео дня

"Я як і раніше вважаю, що набагато краще народитися через 20, 40 і 60 років, ніж будь-коли в минулому", - сказав Гейтс у понеділок в інтерв'ю Інституту Лоуї. аналітичному центру в Сіднеї, Австралія.

Гейтс аргументував свою позицію досягненнями в галузі охорони здоров'я, зазначивши, що глобальні показники смертності дітей віком до п'яти років скоротилися вдвічі за останні два десятиліття.

«Кількість інновацій, спрямованих на загальне поліпшення стану людини, як і раніше, буде значною. Ми вилікуємо ожиріння та рак, ми викорінимо поліомієліт», - сказав Гейтс.

Гейтс також високо оцінив потенціал дешевих та ефективних технологій екологічно чистої енергії, що розвиваються останніми роками, а також технологічні досягнення, що дозволяють отримати послуги освіти та охорони здоров'я у всьому світі.

"Ми володіємо потужними інструментами для просування інновацій", - заявляє Гейтс.

Озираючись назад в історію, стає зрозумілим, що ситуація тільки покращується, додав він.

Показати ще новини
Радіо NV
X