Бельгійський вчений вирішив приручити гравітацію

11 січня 2016, 18:28
Професор Андре Фюцфа з університету Намюра в Бельгії вважає, що людству до снаги створювати гравітаційні поля для їх вивчення і створення нових технологій

Про це професор Фюцфа написав в статті, опублікованій в журналі Physical Review D. У своїй роботі бельгійський вчений озвучив ідею (і запропонуй її обґрунтування) пристрою, здатного створювати гравітаційні поля. В основі пристрою лежать надпровідні електромагніти, тобто технології, що використовуються, наприклад, в сучасному ЦЕРНі.

Відео дня

Втілення ідеї бельгійця потребує значних ресурсів. Однак, у разі успіху, це буде величезний крок вперед для фізики. Людство зможе створювати, виявляти і, зрештою, контролювати гравітаційні поля.

"До сьогоднішнього дня подібні наукові звершення були мрією з області наукової фантастики, але завтра їм можна буде знайти безліч застосувань", - свідчить офіційний реліз університету Намюра.

В якості прикладу колектив університету наводить сферу телекомунікацій і пропонує уявити "дзвінок на інший кінець світу не через супутник або наземний ретранслятор".

Показати ще новини
Радіо NV
X