Астрономи виявили найбільше скупчення галактик

18 липня 2017, 16:11
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Команда індійських астрономів виявила раніше невідоме, надзвичайно велике надскупчення галактик, розташоване в напрямку сузір'я Риб

За формою об'єкт, який назвали Сарасваті, нагадує стіну, що простягається на 200 мегапарсек, повідомляє Livemint.

Надскупчення є ланцюжком галактик і скупчень галактик, пов'язаних під дією сили тяжіння. Сарасваті - це один з найбільших подібних об'єктів у Всесвіті - це скупчення простягається в космічному просторі на 600 млн світлових років.

Відео дня

"Давно популярна модель еволюції Всесвіту передбачає, що порівняно невеликі структури, такі як галактики, збираються в більш великі структури. Більшість форм цієї моделі не пророкують існування великих структур, такі як Сарасваті. Відкриття цих надзвичайно великих структур, таким чином, змушують астрономів переосмислити популярні теорії про те, як всесвіт отримав свою поточну форму", - заявили автори відкриття.

Маса Сарасваті може становити 20 квадрильйонів мас нашого Сонця. У величезний зоряний кластер входить 43 галактики з середньою величиною близько 250 тисяч світлових років кожна. Передбачається, що об'єкт виник приблизно чотири мільярди років тому.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X