Астрофізики випустили тривимірну карту "комети по-київски"

13 серпня 2015, 14:54
Європейське космічне агентство (ESA) випустило інтерактивну карту комети Чурюмова-Герасименко, повідомляє N+1

Цікаво, що програма включає звичні функції, що дозволяють обертати і наближати модель комети, а також перемикатися між зображеннями рельєфу і розташуванням регіонів.

Відео дня

Більш детально з інтерактивною картою комети Ви зможете ознайомитися за допомогою наступного посилання.

У вигляді спеціального бонуса, користувач може користуватися базою даних, що містить майже сім тисяч фотографій, зроблених за допомогою зонда Розетта.

У цьому режимі у тривимірній моделі з'являються точки орбіти космічного апарату, з яких проводилася зйомка комети. При натисканні на конкретну точку з'являється відповідний знімок, який можна завантажити на комп'ютер.

...Comet_viewer_screenshot2

Скріншот:blogs.esa.int

В ESA повідомили, що ідея створення інтерактивної карти комети з'явилася в серпні 2014 року, коли стало зрозуміло, що вона має досить складну форму.

Комети 67P/Чурюмова-Герасименко була відкрита у 1969 році київським астрономом Климом Чурюмовим при дослідженні фотознімків, зроблених Світланою Герасименко. Комета знаходиться на відстані 400 мільйонів кілометрів від Землі, вона рухається зі швидкістю приблизно 55 тисяч кілометрів на годину, період її обертання дорівнює 6,6 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X