Американський вчений створив програму, що вираховує найбільш ймовірні варіанти смерті

31 жовтня 2016, 10:24
Додаток "Як ви помрете" прогнозує дату смерті на основі віку, статі та раси людини

Програма від доктора наук Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі Нейтана Яу дозволяє вирахувати для користувача індивідуальну "мапу смертей" — прямокутне поле, де кожна клітина позначає один з варіантів гіпотетичної смерті, пише flowingdata.com.

Відео дня

Додаток оперує даними щодо кількості людей, які померли в Сполучених Штатах в період з 1999 по 2014 рік. Записи засновані на свідоцтвах про смерть, в яких вказана одна причина смерті. Ці причини розділені на категорії, відповідно до міжнародного класифікатора хвороб МКБ-10.

Програма показує, що, як і слід було очікувати, рівень смертності в перші роки життя набагато нижче, ніж у старому віці. Але, якщо ви вмираєте у більш молодому віці, то, швидше за все, від зовнішніх впливів, а не від хвороб. А ось після 80 років найбільш великий ризик померти від проблем з серцево-судинною системою.

Додаток зациклений і по колу демонструє життя людини з заданими параметрами від його віку до віку, коли у нього залишиться 0% шансів вижити. При цьому, чим вище прорахований вік, тим більше клітинок забарвлюється різними причинами смерті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X