Американський студент надрукував іменний револьвер на 3D-принтері

25 листопада 2015, 19:35
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Джеймс Патрік називає своє творіння "першою у світі самозвідною вогнепальною зброєю, що надрукована на 3D-принтері споживчого класу"

Патрік назвав свою зброю PM522 Washbear. Назву та ім'я автора можна розгледіти на корпусі револьвера. Він використовує патрони калібру .22 LR. Власник зброї може зробити 6 або 8 пострілів, в залежності від ємності барабана. Причому замінити 6-зарядний барабан 8-зарядним можна без внесення змін у конструкцію револьвера.

Відео дня

PM522 Washbear практично повністю зроблений з АБС-пластику і міцного нейлону. Виняток становлять лише бойок, пружина, а також металеві стрижні в рукоятці. Останні не несуть ніякого функціонального навантаження. Джеймс вмонтував їх, щоб револьвер можна було виявити за допомогою металодетектора.

Два роки тому інший студент на ім'я Коді Вілсон створив Liberator – перший в світі пістолет, надрукований на 3D-принтері. Правда, на відміну від Washbear він був розрахований всього на один постріл. Вілсон розмістив креслення зброї в інтернеті, але Державний департамент США зажадав прибрати їх.

У минулому році 28-річний японець Йошітомо Імура був засуджений до двох років ув'язнення за те, що друкував на 3D-принтері револьвер ZigZag і навчав цього інших. Зброя була розрахована на 6 патронів 38-го калібру. Перед пострілом треба було зводити ударно-спусковий механізм.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X