Американський стартап винайшов рецепт безсмертя

30 листопада 2015, 10:40
Компанія Humai, що базується в Лос-Анджелесі, задалася метою повертати людей до життя. Досягти цього вона збирається шляхом пересадки мозку покійного в тіло андроїда

Згідно із сайтом компанії, вона планує збирати дані про поведінку, манери спілкування і розумові процеси", які потім будуть поміщатися в "штучне тіло з мозком померлої людини".

Відео дня

Хоча це звучить як фантастика, Humai серйозно намірилася виконати поставлені завдання. У розмові з Popular Science її керівник Джош Боканегра сказав наступне: "Наша місія досить проста для розуміння, але складна в реалізації. Спершу, за допомогою різних програм, які ми розробляємо, ми будемо збирати дані про учасників проекту протягом багатьох років до їх смерті. Після їх смерті ми будемо заморожувати мозок, використовуючи кріотехнології. Коли технологія просунеться досить далеко, ми імплантуємо мозок в штучне тіло. Воно буде функціонувати за допомогою вимірювання мозкових хвиль. Оскільки мозок старіє, ми використаємо нанотехнології, щоб оновлювати і покращувати клітини. Клонування нам теж допоможе в цьому".

В даний час в компанії Humai працює 5 працівників, які займаються штучним інтелектом, нанотехнологіями, біонікою і зв'язками з громадськістю. Сам Боканегра, за його ж словами, робить "всього потроху". Фінансуванням Humai поки займався виключно її керівник, але компанія буде шукати інвесторів в найближчі місяці. За словами Боканегра, його команда зможе воскресити першу людину за 30 років.

"Я не розглядаю це як боротьбу зі смертю. Я хочу зробити смерть одним з можливих варіантів. Особисто я не уявляю собі того, хто хотів би померти, але я поважаю бажання такої людини", - резюмує Боканегра.

Показати ще новини
Радіо НВ
X