Американський інженер вирішив проблему будматеріалів на Марсі

13 квітня 2016, 17:16
Коли почнеться колонізація Марса та інших об'єктів Сонячної системи, людина зіткнеться з проблемою пошуку будівельних матеріалів для зведення баз. Везти з собою цеглу з Землі буде трохи накладно. Але Барок Хошневіс з університету Південної Кароліни знайшов рішення проблеми

Інженер пропонує інноваційну методику 3D-друку за допомогою сировини, яку можна отримати з марсіанського ґрунту.

Оксид магнію і риголит, якi у великій кількості містяться в марсіанському ґрунті, можуть бути використані для виробництва будівельних цеглин за допомогою 3D-друку, стверджує Хошневіс.

Відео дня

За словами інженера, технологія дозволить створювати будівельні елементи з матеріалів, знайдених на місці.Розроблене ним обладнання подрібнює породи і використовує придатні для будівництва речовини в якості порошку, з якого "друкується" будівельний елемент.

На думку Хошневиса, його розробка відкриває широкі перспективи в освоєнні космосу. Колоністам потрібно буде лише взяти з собою обладнання для 3D-друку.

Везти з собою сировину необхідності немає. Таким чином, технологія дозволить заощадити кількість вантажу, яке потрібно везти з собою на іншу планету.

Враховуючи неймовірно високі витрати на транспортування вантажів, це хороша новина, відзначають експерти. Зокрема, відомо, що вартість доставки 1 кг вантажу на Місяць теоретично може становити $100 тис.

Крім того, Хошневіс стверджує, що його технологія 3D-друку - перша, яка здатна працювати в умовах нульової гравітації. Її можна застосовувати навіть на борту МКС, стверджує інженер.

Показати ще новини
Радіо NV
X