Американський аматор змайстрував електромагнітну гармату – відео

10 листопада 2015, 13:21
У кожного своє хобі. Хтось колекціонує сувеніри з різних країн, хтось малює, вишиває і так далі. Користувач YouTube під ніком Ziggy Zee із США конструює зброю майбутнього. Йому вдалося побудувати діючий рейкотрон. Творець зброї говорить, що це "найбільш потужна мобільна електромагнітна гармата, побудована без участі уряду"

На її створення у Ziggy і його друзів пішло 2 роки. Маса гармати становить 113 кг, причому більша частина ваги припадає на блок з 56 конденсаторів. Енергія кожного становить 480 Дж, а всієї установки – майже 27000 Дж.

Відео дня

Гармата стріляє алюмінієвими снарядами вагою 14 грамів. Початкове прискорення їм надається за допомогою стисненого СО2, після чого під впливом потужного електричного імпульсу вони вилітають зі ствола. Поки стріляти з неї можна лише на невеликі відстані.

Творці портативного рельсотрона встигли провести більше десятка випробувань, в ході яких стріляли по тарілках, смартфонах та свинках-скарбничках. В одному з тестів був зроблений постріл по балістичному гелю, що імітує тканини людського тіла. Випробування підтвердило, що електромагнітна гармата Ziggy є смертельною зброєю.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X