Американські вчені довели користь чорного чаю для схуднення

5 жовтня 2017, 21:02
Дослідники з Каліфорнійського університету з'ясували, що чорний чай сприяє зниженню ваги і підтримці здорової мікрофлори кишечника

Зокрема, при вживання екстракту чаю тваринами відсоток бактерій, пов'язаних з ожирінням, в їх кишечнику зменшується, пише EurekAlert!.

Раніше вважалося, що для схуднення корисний зелений чай, оскільки поліфеноли з цього напою змінюють енергетичний метаболізм в печінці. Нові результати показують, що поліфеноли чорного чаю, які є занадто великими, щоб бути поглиненими в тонкому кишечнику, стимулюють зростання кишкових бактерій, які, як було показано, теж можуть змінювати енергетичний метаболізм в печінці.

Відео дня

"Було відомо, що поліфеноли зеленого чаю є більш ефективними і приносять більше користі для здоров'я, ніж поліфеноли чорного чаю, оскільки хімічні речовини зеленого чаю всмоктуються в кров і тканину. Наші нові дані свідчать про те, що чорний чай, через кишковий мікробіом, також може сприяти гарному здоров'ю та втрати ваги у людей", - сказав Сасан Хеннінг, провідний автор дослідження.

В ході дослідження були використані миші, яких поділили на чотири групи. У кожної з груп був свій раціон харчування. При цьому дві групи гризунів отримували екстракти чорного або зеленого чаю.

Виявилося, що і чорний, і зелений чай змінили співвідношення кишкових бактерій у тварин. Частка мікроорганізмів, пов'язаних з ожирінням, зменшилася, в той час як кількість бактерій, пов'язаних з нормальною масою тіла, збільшилася.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X