Американська молодь нарешті повірила в еволюцію

23 листопада 2015, 19:32
Згідно з опитуванням, проведеним дослідницьким центом Pew Research Centre, 51% американців у віці до 30 років вірять в те, що людина з'явилася в результаті еволюції без якого-небудь втручання з боку вищих сил. За останні 6 років цей показник істотно зріс, оскільки ще в 2009-му такої думки дотримувалося лише 40% представників даної вікової групи

В цілому прихильників теорії еволюції в Штатах більше. В даний час 65% дорослих американців вважають, що саме завдяки цьому процесу людина дійшла до нинішнього рівня розвитку. Правда, частина з них (24%) вважають, що еволюцію підштовхнула якась вища сила. Приблизно 5% не змогли відповісти, як саме відбувався процес. Решта підтримує теорію природного відбору.

Відео дня

У той же час 31% дорослих американців дотримуються думки, що людина існувала в нинішньому вигляді з самого початку часів. Найбільше прихильників цього переконання (37%) серед людей у віці старше 65 років. Найменше (25%) – серед 18-29-річних американців. Чоловіки більш охоче підтримують еволюцію, ніж жінки. У дослідженні Pew Research Centre 68% представників сильної статі є її прихильниками. Серед жінок показник 62%.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X