А раптом? Вчені відновили пошуки Ноєва ковчега

30 жовтня 2017, 07:02
Професор Пол Есперанте з Каліфорнії проводить поглиблені дослідження в надії знайти біблійний ковчег, який шукали протягом багатьох століть

Дослідник упевнений, що незабаром виявить на горі Арарат останки Ноєвого ковчега, пише Independent.

"Моя мета полягає в тому, щоб відвідати місця навколо гори, щоб знайти підказки про трагічні події минулого. Я вважаю, що сувора, серйозна наукова робота необхідна в цій сфері. У нас є технічні ресурси, і ми можемо працювати разом з місцевими експертами", - заявив професор турецьким ЗМІ після прибуття в країну.

Відео дня

Відзначається, що за останні дні Есперанте провів зустрічі з приблизно сотнею вчених, які також намагаються знайти ковчег.

Історія Ноєвого ковчега згадується в іудаїзмі, християнстві та ісламі. Історичні дані свідчать про те, що сильна повінь дійсно була приблизно за часів історії про Ноя.

Одним з основних місць, де, на думку шукачів, може перебувати ковчег, є так звана Араратська аномалія. Аномалія являє собою об'єкт невідомої природи, що виступає зі снігу на північно-західному схилі гори Арарат, в 2200 метрах від вершини. Вчені, які мають доступ до знімків, пояснюють утворення природними причинами. Дослідження на місці утруднені, тому що місцевість є військовою закритою зоною, і доступ туди обмежений.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X