У школу з пікселями. Проект українського рюкзака Pix зібрав $15 тис. за шість годин

6 червня 2019, 11:30

Рюкзак Pix Mini українського стартапу Pix зібрав на Kickstarter необхідну суму за шість годин. На рюкзаку встановлений дисплей, на який можна виводити зображення в стилі піксельної графіки.

Як пише AIN, нова модель рюкзака українського стартапу Pix зібрала необхідні $15 тис. за шість годин на Kickstarter. За останню добу проект зібрав понад $20 тис., а всього його підтримали 144 людини.

Відео дня

Головною фішкою рюкзака Pix Mini є дисплей на передній стороні, який дозволяє через додаток вивести на нього картинку в стилі піксельної графіки. У новій моделі технологію ніяк не змінили, але зробили сам рюкзак трохи меншим: тепер його обсяг скоротився до 15 літрів, а висота - до 42 сантиметрів.

Ціна за один такий рюкзак на Kickstarter - $89, а мета проекту - дозволити дітям проявити свою креативність і виділяти себе у вигляді зображень, які можна скласти вручну. Крім того, світловий сигнал від дисплею може підвищити безпеку дітей на дорозі, адже їх швидше будуть помічати водії.

Раніше повідомлялося, що роботу над проектом почали у 2016-му, а після запуску кампанії зі збору грошей в 2018-м устартап зібрав понад $300 тис. Команда Pix також була одним з учасників міжнародної виставки споживчої електроніки CES 2018, яка щорічно проходить в Лас Вегасі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X