Задача Кеплера отримала українське рішення

2 червня 2016, 17:29
На Tech Today Awards визначено травневого фаворита читацьких симпатій.Tech Today Awards підбиває підсумки травневого етапу конкурсу статей про українську науку. Серед робіт, опублікованих до 31 травня 2016 року, читачі обрали автора, який отримає приз глядацьких симпатій

Найбільшу кількість голосів набрала стаття «Задача Кеплера отримала український розв’язок» Лариси Кіт. Автор отримає два квитки на концерт «Океану Ельзи», що відбудеться в Києві 18 червня.

Відео дня

Нагадуємо, Tech Today Awards – це конкурс, який запустили Vodafone Україна та NDI Foundation у рамках проекту Tech Today Hub. Мета конкурсу – зробити українську науку цікавою темою для українського читача та ЗМІ.

Конкурс триває. Узяти участь у ньому можуть журналісти, блогери, вчені – всі, хто хоче популяризувати науку і допомогти зробити її «бестселером». Переможців оберуть у двох номінаціях:

1) найкраще інтерв’ю з науковцем;

2) найкраща стаття про науковий проект.

Автори найкращих статей отримають iPhone 6S та сприяння в організації інтерв’ю з Президентом НАН України, всесвітньовідомим українським ученим Борисом Патоном. Також, щомісяця визначається найпопулярніша стаття серед читачів. Реєструватися для участі в конкурсі можна до 31 жовтня 2016 року.

Докладніше про конкурс читайте тут: http://today.vodafone.ua/posts/category/awards

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X