На смартфоні або комп’ютері. Як зробити скріншот

15 лютого 2020, 00:16
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Як зробити знімок екрана телефону або комп’ютера? Якщо у вас виникає це питання, пропонуємо кілька варіантів вирішення.

Знімок екрану — зручна функція, яку використовують для фіксації інформації в презентації, додатку, сторіс Instagram або статті. Один нескладний рух і копія потрібної вам інформації зберігається на будь-якому пристрої.

Відео дня

Існує досить багато способів, як зробити скріншот на Android, iOS або комп’ютері. Пропонуємо кілька простих і зручних способів.

1. Як зробити скріншот на Android

Перший і найвідоміший спосіб — затиснути кнопку Вкл/викл і Зменшення гучності і утримувати пару секунд. Скріншот автоматично збережеться в галерею на пристрої.

Другий спосіб — це затиснути кнопку Вкл/викл і вибрати із запропонованих функцій додаткового меню (вимикання, перезавантаження, скріншот) знімок екрану.

Також можна одночасно натиснути клавіші Додому і Вкл/викл або Додому і Назад і потримати 1−2 секунди. Знімок екрану збережеться в галерею телефону.

У багатьох нових смартфонах скріншот можна зробити ребром долоні. Для цього потрібно зайти в Настройки — Управління — Управління долонею — Знімок екрану. Також знімок екрана можна зробити, двічі постукавши кісточкою пальця по екрану.

2. Як зробити скріншот на комп’ютері

Найпростіший спосіб зробити скріншот на комп’ютері - це натиснути кнопку Print Screen, яка спеціально для цього створена. Вона також може називатися — Prt Sc, Prt Scr, PrtScr, PrtScn, PrntScrn. Після натискання не відбувається клацання, але скріншот зберігається в пам’яті комп’ютера. Щоб знімок екрана відобразився, потрібно вставити його в програму для роботи з зображеннями або в документ.

Ще один спосіб — скористатися інструментом Ножиці. Для цього потрібно зайти в програму, натиснути кнопку Створити, а потім, утримуючи ліву кнопку миші, виділити ту частину, яку потрібно сфотографувати. Коли ви відпустите кнопку миші, знімок автоматично буде додано у вікно програми.

Також можливо зробити скріншот за допомогою поєднання клавіш Win + Print Screen. Знімок збережеться в папку Зображення — Знімки екрану.

На комп’ютері Mac скріншот можна зробити, натискаючи і утримуючи клавіші Shift + Command + цифра 3.

3. Як зробити скріншот на iPhone або iPad

Для iPhone або iPad використовується такий же спосіб, як і для Android. Потрібно одночасно натиснути кнопку Вкл/викл і Збільшення гучності або кнопку Вкл/викл і Додому. Знімок екрана збережеться в папці Фотоплівка.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X