Microsoft видалить застарілий браузер Edge з усіх комп’ютерів у квітневому оновленні Windows

8 лютого 2021, 13:25

Епоха передвстановленого браузера Internet Explorer закінчилася через майже десятиліття. Епоха Microsoft Edge Legacy завершилася набагато швидше — він пропаде з комп’ютерів тих користувачів, які оновлять свій Windows 13-го квітня.

Microsoft Edge Legacy прийшов на зміну Internet Explorer в 2015 році, коли вийшов Windows 10.

9 березня його підтримка припиниться, а потім він і зовсім автоматично пропаде з усіх комп'ютерів (хіба що ви не оновлюєте операційну систему).

Відео дня

В оновленні, яке вийде для Windows 13-го квітня, Microsoft вирішив видалити морально застарілий браузер Edge Legacy. Всім, хто все ще ним користується, компанія рекомендує перейти на нову версію Edge на основі програмного забезпечення Chromium з відкритим вихідним кодом від Google, який було запущено рік тому.

Тих, хто не зробить це самостійно, Windows «перенесе» туди автоматично — оновлення видалить застарілий браузер і поставить на його місце новий.

Якщо на комп'ютері вже встановлено оновлений браузер, то ви особливо нічого й не помітите — на ваших комп'ютерах просто зникне Edge Legacy. Якщо ж ви користуєтеся іншим браузером, на ваше життя це вплине приблизно ніяк — хіба що одна непотрібна програма пропаде, а замість неї з'явиться інша.

До речі, для тих, хто цікавиться, — Internet Explorer все ще живий! Він живе в режимі рідкісних оновлень з листопада 2020-го року, які повністю припиняться 17-го серпня 2021 — але, тим не менше, виходить, що він переживе свого спадкоємця.

Показати ще новини
Радіо НВ
X