Смартфон не потрібен. На деяких кнопкових телефонах з’явиться WhatsApp

24 липня 2019, 15:10

Популярний месенджер WhatsApp з’явиться на Nokia 8110 і інших кнопкових телефонах на базі KaiOS.

WhatsApp доступний для кнопкових пристроїв з 512 МБ і 256 МБ оперативної пам’яті, пише Zdnet.

Як повідомляється, додаток для обміну повідомленнями з’явився на «бананофоні» Nokia 8110 в Індії кілька місяців тому, але тепер власники Nokia 8110 можуть встановлювати його де завгодно.

Відео дня

Розробники KaiOS кажуть, що першим телефоном, який отримав WhatsApp, був JioPhone в Індії у вересні 2018 року. За даними компанії, WhatsApp тепер доступний для Nokia 8110 у всьому світі, Cat B35 і Doro 7060 в Європі, JioPhone і JioPhone 2 в Індії. MTN Smart і Orange Sanza в Африці, а також Multilaser ZAPP і Positive P70 в Бразилії.

«Поява WhatsApp в KaiOS допомагає подолати розрив в цифрових технологіях, дозволяючи простим, надійним і безпечним способом з'єднувати друзів і родину», — сказав Метт Ідема, головний операційний директор WhatsApp.

KaiOS Technologies стверджує, що її операційна система встановлена приблизно на 100 млн пристроїв. Хоча навряд чи це наблизить компанію до домінуючих iOS і Android, озвучені цифри дають компанії офіційне право хвалитися званням «третьої провідної мобільної операційної системи».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X