Час для шоу. Apple анонсувала презентацію 25 березня

12 березня 2019, 10:16

Компанія Apple проведе свій наступний спеціальний захід 25 березня в Стів Джобс Театрі в Купертіно.

Це буде перший випадок, коли презентація в театрі не буде присвячена флагманському iPhone, пише 9to5mac.com .

В анонсі презентації згадано, що настане "час для шоу", однак не названі продукти. які представить в цей день американська корпорація. На захід запрошують журналістів провідних американських галузевих ЗМІ.

Відео дня

Імовірно, Apple представить два сервіси - новинний і стрімінговий відеосервіс. Обидва будуть використовувати модель щомісячної або річної передплати. Перший, як очікується, буде коштувати $ 10 на місяць і дасть необмежений доступ до матеріалів, в тому числі платного контенту, найбільших новинних агентств та інтернет-видань США.

Що ж стосується відеосервісу Apple, то компанія, за даними ЗМІ, витрачає $ 2 млрд в Голлівуді на виробництво власного контенту і на контракти зі світовими зірками. За допомогою відеосервісу Apple також зможе перепродувати підписки на контент телерадіомережі CBS, медіаконгломерату Viacom і каналу Starz. Очікується, що новий ТВ і відеосервіс буде запущений в усьому світі і створить конкуренцію Netflix і Amazon.

Поряд з партнерським контентом в ньому буде і унікальний контент, знятий Apple. Ранні чутки вказували, що щомісячна підписка буде коштувати $ 15.

Також журналісти розраховують дізнатися більше про випуск iOS 12.2, який включає підтримку нових телевізорів HomeKit, які працюють з Siri і домашнім додатком Apple.

Показати ще новини
Радіо НВ
X