Відстаємо. Компанія Google розповіла, скільки українців користуються інтернетом

3 жовтня 2017, 14:13
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Глобальне дослідження показало, що майже дві третини, тобто 66% українців регулярно користуються інтернетом для особистих цілей

Цей показник дещо нижчий від загальносвітового, повідомляється в офіційному блозі Google Україна.

На глобальному рівні ця цифра становить 82%. Найактивніші користувачі віком 25-34 і 35-44 років (27% і 23% відповідно). Однак загалом розподіл користування інтернетом за віковими групами досить рівномірний.

Відео дня

Сьогодні на одного українця припадає 1,4 підключеного до інтернету пристрою (порівняно з 1,2 пристрою у 2016 році). При цьому на одного українського користувача віком від 16 до 44 років припадає вже 2 і більше пристроїв з доступом до мережі.

Українці використовують усе більше пристроїв, що надають доступ до інтернету: так, 41% користуються смартфонами (минулого року ця цифра становила 35%), 34% – ноутбуками, близько 7% – смарт ТБ. Усе більше українців обирають смартфон для користування інтернетом. Так, у 2017 році 18% користувачів однаково часто використовували як комп'ютер/планшет, так і смартфон для виходу в інтернет, а для 28% пристроєм, якому надається перевага для виходу в мережу, є смартфон.

Українські онлайн-користувачі в першу чергу розважаються (82%), шукають в інтернеті інформацію (74%) і виконують поставлені завдання онлайн (38%), а також розміщують онлайн-контент (22%), допомагають іншим, показуючи, як щось зробити онлайн (27%).

Під час дослідження були опитані респонденти з більш ніж 63 країн світу. В Україні дослідження проводилося в період із 1 квітня до 30 червня 2017 року у форматі персонального інтерв'ю, вибірка – 1000 респондентів віком 16+.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X