У роботі Instagram стався глобальний збій

3 жовтня 2018, 12:22

Велика кількість користувачів Instagram у всьому світу, зокрема й в Україны, повідомили вдень 3 жовтня про проблеми в роботі соціальної мережі.

Про це повідомив сайт Downdetector, який відстежує збої та відключення популярних інтернет-ресурсів.

Насамперед проблеми торкнулися жителів Нідерландів, Німеччини, Італії та Польщі, але повідомлення про неполадки приходять і зі Швеції, Фінляндії, Іспанії, Росії та України. Також повідомляють про проблеми мешканці Індії та Малайзії.

Відео дня

Приблизно 45% користувачів з тих, які повідомили про проблеми, кажуть, що не можуть оновити новинну стрічку. 34% не можуть увійти в свій аккаунт в Instagram, а ще 20% не можуть відкрити веб-сайт соціальної мережі. При спробі входу в десктопну версію з'являється напис "5xx Server Error".

"Ми знаємо, що деякі користувачі відчувають проблеми з доступом до своїх облікових записів Instagram. Ми працюємо над вирішенням проблеми якомога швидше", - заявили представники соціальної мережі.

Інші сервіси, також належать Facebook Inc., Whatsapp, Facebook і Facebook Messenger, працюють як зазвичай. Приблизно о 12 годині за Києвом користувачі почали повідомляти, що робота Instagram відновлюється.

Раніше НВ повідомляло, що недавно новим главою соцмережі Instagram став Адам Моссера, який раніше обіймав посаду віце-президента. Моссера почав свою кар'єру дизайнера, керував власним дизайнерським консалтингом, а потім приєднався до дизайнерської групі Facebook в 2008 році.

Показати ще новини
Радіо НВ
X