Універсальні помічники в офісі

31 січня 2019, 18:20
Новини компаній
Компанія НР, створила нову серію багатофункціональних лазерних пристроїв формату А3 LaserJet (Фото:HP)

Компанія НР, створила нову серію багатофункціональних лазерних пристроїв формату А3 LaserJet (Фото:HP)

Із розвитком бізнесу зростає кількість роботи, збільшується документообіг. Впровадження нових послуг також додає паперової роботи: друк мап, довідників, атласів, допоміжних матеріалів. Усі ці завдання можна виконувати швидко та якісно, маючи на своєму боці відповідне технічне забезпечення.

Відео дня

Компанія НР, що вже багато десятиріч займається розробкою та виробництвом обладнання для друку, створила нову серію багатофункціональних лазерних пристроїв формату А3 LaserJet, що повністю орієнтовані на потреби підприємств малого та середнього бізнесу.

Для базових потреб

Модель HP LaserJet M433a друкує до 40 000 сторінок на місяць, у якості носіїв можуть використовуватись різні типи паперу, у тому числі перероблений. Усі популярні функції – сканування, друк та створення копій документів формату А3 – зосереджені в одному пристрої. Друк з обох сторін аркуша та різноманітні режими заощадження здатні знизити витрати паперу на 50%.

HP
Фото: HP

Розмаїття можливостей

Моделям HP LaserJet M436 притаманні усі зазначені вище особливості, а крім того, збільшений до 50 000 сторінок місячний обсяг друку та одразу три варіанти додаткового оснащення. Конфігурація LaserJet M436n відзначається мережевими функціями для сумісного використання та віддаленого моніторингу. Модель LaserJet M436dn пропонує поєднання мережевих функцій та можливостей двостороннього друку. Максимальна комплектація – LaserJet M436dnа – передбачає лоток автоматичної подачі документів на додачу до раніше зазначених опцій.

Модернізація парку пристроїв для друку на підприємстві – це не лише питання економії. Новітні моделі забезпечують вищий рівень продуктивності персоналу, що безпосередньо впливає на фінансовий результат.

AM INTEGRATOR GROUP
BRAIN
LDS
NAVIGATOR
ProNET
VS Technology

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X