Дочекалися. Telegram запускає відеодзвінки на iOS і Android — як це працює?

17 серпня 2020, 14:00

У Telegram запустили альфа-версію функції відеодзвінків між двома користувачами для пристроїв на iOS і Android. Раніше компанія анонсувала можливість запуску групового відеозв'язку у 2020-му.

Компанія Telegram запустила альфа-версію функції відеозв'язку для двох користувачів на пристроях iOS і Android.

У власному пості представники Telegram написали, що для здійснення відеодзвінка варто натиснути на профіль людини, якій ви хочете зателефонувати, і вибрати відповідну піктограму з відеокамерою.

Відео дня

Як і у інших месенджерах, користувачі зможуть вмикати/вимикати відео під час звичайного голосового дзвінка.

У Telegram також додали функцію «картинка у картинці», яка дозволить користуватися месенджером під час відеозв'язку. Представники компанії запевняють, що відеодзвінки будуть захищені функцією наскрізного шифрування, як і у випадку з голосовим зв’язком.

«Щоб переконатися, що з'єднання безпечне, просто порівняйте чотири емодзі, які бачите на екрані Ви і Ваш співрозмовник: якщо символи збігаються, дзвінок надійно захищений шифруванням, яке використовується для секретних чатів і голосових дзвінків. Подробиці - у цьому документі», — написали в Telegram.

Компанія анонсувала і запуск функції групових відеодзвінків, яка повинна з’явитися «найближчими місяцями».

Як уже писав НВ, в бета-версії клієнта Telegram для iOS з індексом 6.3, яка вийшла на початку літа 2020-го, вже були доступні відеодзвінки.

Для активації цієї функції потрібно було зайти у налаштування для розробників (10 швидких тапів по шестерінці) і увімкнути тумблер Experimental Feature.

Після цього на сторінці кожного контакту, у якого також встановлена бета-версія і увімкнені відеодзвінки, з’являлася кнопка Video Call.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X