У коді Instagram знайшли нову функцію

6 березня 2018, 12:58

У пакеті програм Android від Instagram (APK) знайшли значок портретного затвору для камери Stories.

Потенційно ця функція дозволить людям знімати стилізовані портрети з ефектом боке чи іншими ефектами освітлення, повідомляє TechCrunch.

Багато смартфонів, в тому числі нові iPhone, містять портретну функцію у своїх власних застосунках камери. Але користувачі все частіше записують контент за допомогою камер In-app Stories в Instagram і Snapchat, які пропонують розширене редагування та спеціальні ефекти.

Відео дня

Незрозуміло, чи буде режим портретної орієнтації Instagram тільки одним налаштуванням або включатиме більше способів стилізації зображення. Судячи з того, що файл для функції Rewind позначений в коді прошивки як Reverse, режим "Портрет" може також запускатися під іншим ім'ям.

Представники Instagram відмовилися коментувати дані, отримані з APK-файлу. Утім, журналісти зазначають, що компанія зробила те ж саме, коли у неї недавно запитали про функції Giphy GIF. Через тиждень після запиту ця функція була офіційно запущена.

Раніше НВ повідомляло, що в коді додатків Instagram і Instagram Direct для Android виявили файли та значки, пов'язані з голосовими та відеодзвінки. На думку TechRadar, компанія в закритому режимі вже тестує систему дзвінків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X