У Києві відбудеться масштабна IT-конференція Software Engineering-2017

27 вересня 2017, 17:40
PR

27–29 жовтня на «Арт-заводі Платформа» відбудеться п'ята щорічна конференція з розробки програмного забезпечення та IT-підприємництва — SE2017

Організатори події запевняють, що цього, ювілейного року, SE2017 близька до того, щоб стати наймасштабнішою освітньою і практичною подією в Україні за такими напрямками як: дизайн і розробка продуктів, управління IT-проектами, маркетинг і розвиток стартапів на українських і зарубіжних ринках.

Відео дня

Марія Прохорова, засновник і головний організатор SE2017 і головний виконавчий директор Innovations Development Lab: «Ми хочемо допомогти молодим компаніям мати той доступ до необхідних знань і нетворкінгу, який допоможе створити класні продукти і в цілому розвинути українську стартап-спільноту. Цього року триденна програма складена з урахуванням збалансованої подачі інформації і складається з 18 тематичних потоків, дискусій, круглих столів, а також виступів понад 200 міжнародних і українських експертів. Ми дуже раді, що вже 5 років маємо можливість надихати талановитих людей».

Захід відвідають спікери топових компаній світу, готові поділитися своїм досвідом: Ben Ginger — Interaction Designer в Google та Apple, Вадим Кузьменко — Application Engineer/Data Scientist в Oracle, Єгор Охотніков — прес-секретар Nimses, Raul Guillermo Amigo — засновник UMUNTU ; Влад Швець — Growth Marketer в Vectr in Taiwan, Юрій Мілютін — засновник The8760 ; Aga Deszczka — Facebook та інші.

СЕО Coworking Platforma Рефаелі Юха стверджує: «Ми впевнені, що наше ком'юніті має потужний потенціал і вплив для того, щоб зробити конференцію SE2017 успішною та популярною. Ми — спільнота професіоналів, яка створює навколо себе все більш і більш широкі кола креативних людей, молодих і перспективних підприємців. І ця конференція — ще одне місце сили, здатне змінити бізнес-карту і стиль підприємництва в Україні».

Кожен день буде складатися з 6 сцен для лекцій: AI, MobileDev, Design, VR & Game, Cryptography, StartUp, які, в свою чергу, діляться на 3 потоки кожна. Тематика лекційних блоків різноманітна: від блокчейнів до робототехніки, через 3D і віртуальну реальність. Окремий потік на всі три дні — Start-up stage, де в кінці кожного дня стартапи зможуть пропітчитися і отримати конструктивний зворотний зв'язок.

Маркетинг-директор «Арт-заводу Платформа» Соколов Сергій так коментує партнерську участь у SE2017: «Арт-завод Платформа» — це екосистема, в якій ми створюємо всі умови для реалізації людського потенціалу. Coworking Platforma — краще інноваційне ком'юніті в Україні. Всі зусилля наших команд спрямовані на розвиток бізнес-проектів і втілення творчих ідей, які вже зараз змінюють майбутнє України. Саме тому ми стаємо частиною команди найбільшої IT-конференції в Східній Європі, яка пройде в найбільш надихальному місці Києва — на «Арт-Заводі Платформа».

Inhacking

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X