Контролюйте розмову. Twitter ввів обмеження на відповіді в бесіді

21 травня 2020, 11:08

Сервіс мікроблогів Twitter тестує спосіб, що дозволяє обмежити кількість людей, які можуть відповідати на ваші твіти.

Якщо ви берете участь в тесті нової функції, ви зможете вибрати, чи дозволяти вам відповіді від усіх, від кого ви підписані або тільки від тих, кого ви згадали, відзначили в компанії.

Відео дня

Якщо ви обмежите кількість відповідей на твіт, всі, хто побачить ваші твіти, все одно зможуть побачити цей твіт, а також кнопки лайка і ретвіту. Вони просто не зможуть відповідати, якщо ви відключили цю функцію.

Твіттер також буде позначати твіти з обмеженими настройками відповіді, щоб ви могли заздалегідь дізнатися, чи зможете ви відповісти на них чи ні. У соцмережі відзначили, що «тільки обмежена група людей в світі» на Android, iOS і веб-додатку є частиною тестування нової функції.

Обмеження числа тих, хто може відповідати на ваші твіти, може допомогти запобігти зловживанням і переслідування на платформі. При цьому функція все ще може залишитися тільки на стадії тестування.

Додамо, раніше соціальна мережа Twitter вирішила, що дозволить своїм співробітникам продовжувати працювати віддалено навіть після скасування карантину, який був введений в США через епідемію коронавірусу нового типу COVID-19.

Про нововведення в листі співробітникам повідомив один із засновників компанії Джек Дорсі.

"Ми багато обдумали після того, як стали однією з перших компаній, яка перейшла на віддалену роботу. Будемо продовжувати, і будемо ставити безпеку наших людей і спільнот на перше місце", - повідомив представник Twitter.

Більшість країн світу ввели карантин через епідемію і обмежили переміщення людей. Багато компаній перевели свої офіси на віддалену роботу.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X