Твіт Маска спровокував судовий позов проти нього

11 серпня 2018, 04:18
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Власники акцій компанії Tesla подали до Федерального суду Сан-Франциско колективний позов проти засновника та генерального директора Ілона Маска.

Про це передає Bloomberg.

Позивачі посилаються на серію повідомлень в Twitter-акаунті Маска, де він повідомив про бажання зробити Tesla приватною компанією замість публічної.

Відео дня

Акціонери відзначають, що повідомлення Маска спровокували стрибок цін на акції Tesla, в результаті чого багато хто відчув фінансові втрати.

"Заява Маска про те, що він забезпечив фінансування, було істотним і викликало значний рух на ринку. Оскільки Маск не забезпечив фінансування та дав ринку неправдиву й вводить в оману інформацію, продавці акцій Tesla були змушені покрити свої позиції, купивши акції за штучно завищеними цінами після 12:48 7 серпня 2018 року. Очевидно, що постраждали й усі покупці цінних паперів Tesla", - заявив один із акціонерів Кальман Айзекс.

Нагадаємо, Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) США має намір з'ясувати, наскільки правдивим була заява глави Tesla Ілона Маска щодо його планів викупити компанію та наявності відповідного фінансування для цього.

Раніше засновник компаній Tesla та Space X Ілон Маск заявив, що роздумує про те, що зробити компанію Tesla приватною, вивівши її акції з біржі.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X