Татко поруч. Алгоритми Facebook запобігатимуть самогубствам

28 листопада 2017, 09:18
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Засновник сосцеті Facebook Марк Цукерберг повідомив, що штучний інтелект буде відстежувати потенційних самогубців

Для цього з 27 листопада почалося оновлення інструментів штучного інтелекту Facebook, написав Цукерберг у своєму блозі.

"Тільки за останній місяць інструменти штучного інтелекту допомогли нам швидше зв'язатися з подібними респондентами більш 100 раз. З усіма страхами про те, як ШІ може нашкодити людству в майбутньому, добре нагадати собі, як ШІ фактично допомагає врятувати життя людей сьогодні. І можна зробити набагато більше, якщо поліпшити це", - написав Марк Цукерберг

Відео дня

Цукерберг зазначив, що самогубство є однією з головних причин смерті молодих людей і, на його думку, розробники знайшли новий підхід до профілактики суїциду.

"Сьогодні інструменти штучного інтелекту в основному використовують розпізнавання образів, щоб ідентифікувати сигнали про допомогу - наприклад, коментарі, - і потім швидко повідомити про це нашим командам, які працюють в режимі 24/7 по всьому світу, щоб допомогти людям протягом декількох хвилин. В майбутньому ШІ зможе зрозуміти більше тонких нюансів мови, а також зможе виявити різні проблеми крім самогубства, зокрема швидко виявити більше видів знущань і ненависті", - підкреслив він.

За словами Цукерберга, "якщо ми зможемо використовувати ШІ, щоб допомогти людям бути поруч з їхньою родиною і друзями, це важливий і позитивний крок вперед".

Раніше НВ повідомляло, що китайський робот Xiaoyi здав необхідний іспит і незабаром зможе отримати дозвіл на лікарську діяльність в Китаї. Робот, який діє під керуванням штучного інтелекту, набрав в іспиті 456 балів з 600 можливих.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X