Потрібно більше паніки. Співзасновник Apple назвав себе «нульовим пацієнтом» із коронавірусом

3 березня 2020, 10:00

Співзасновник Apple Стів Возняк написав в своєму блозі, що він і його дружина могли захворіти на коронавірус після поїздки в Південно-Східну Азію в січні.

Утім, дружина Возняка, Джанет, вже написала декільком американським виданням, що, на її думку, це не коронавірус, а банальний синусит.

«Перевіряю сильний кашель Джанет. Почалося 4 січня. Ми тоді повернулися з Китаю і, можливо, обидва були нулевими пацієнтами в США», — написав Стів Возняк в своєму блозі.

Відео дня

Стів Возняк каже, що у обох були болі в горлі і кашель, коли вони повернулися з Південно-Східної Азії 4 січня. Він мав виступити в Лас-Вегасі відразу після поїздки, але не зміг говорити, тому що втратив голос.

«Ми скасували решту, щоб вирушити додому, але я не міг рушити з ліжка протягом двох днів. Я сказав усім, що захворів і тримався подалі від майже всіх у Вегасі», — сказав Возняк. Возняк описав цей досвід як «найгірший грип в житті».

«Джанет кашляла кров’ю і пішла в лікарню, і вони сказали, що це не американський грип. У нас тоді не було можливості пройти тестування. Якби ми сьогодні повернулися з Південно-Східної Азії, ми б точно пройшли тестування і пройшли карантин з тими симптомами, які у нас були. Але тоді це не вважалося важливим», — написав засновник Apple.

Возняк каже, що він повідомив Центри з контролю за захворюваннями, але отримав лист-форму, в якій їм радять мити руки.

Незабаром після твіту чоловіка про нульових пацієнтів Джанет Возняк сказала, що їй був поставлений діагноз інфекції пазухи. А незабаром і сам Возняк назвав цей твіт «свого роду жартом», додавши, що пара також страждає шлунково-кишковими симптомами.

Видання в США наголошують, що з десятками тисяч інфікованих по всьому світу відома людина, яка сіє паніку в Twitter, — це «останнє, що потрібно людям».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X