Соцмережа Instagram тестує підписку на хештеги

13 листопада 2017, 11:29
Компанія Instagram тестує нововведення, яке дозволить користувачам підписуватися не тільки на сторінки людей, а й на хештеги

Нова можливість в перспективі повинна полегшити пошук цікавого матеріалу за темами, повідомляє CIOL.

Як повідомляють деякі користувачі, коли вони натискають на хештег, з'являється можливість слідувати за ним, щоб "бачити пости і недавні історії". Раніше така опція була доступна тільки для профілів.

Відео дня

Нова функція, судячи з усього, буде працювати точно так само, як і на мікро-блогах сайту Twitter. Відзначається, що нововведення може змінити традиційний спосіб використання Instagram. Користувачі отримають можливість краще стежити за тими подіями, які важливі для них.

Журналісти відзначають, що ніякої офіційної інформації з цього приводу поки немає. Ймовірно, нова функція поки доступна дуже невеликій кількості користувачів. Коли оновлення стане доступним широкому загалу - невідомо.

Раніше НВ повідомляло, що в кінці літа 2017 року в сервісі Instagram з'явилася підтримка ландшафтних і портретних фото і відео для публікації в альбомах. Щоправда, в один альбом можна додавати тільки знімки одного типу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X