Соцмережа Google+ закривається після масового витоку даних

8 жовтня 2018, 21:47

Інтернет-гігант Google оголосив про закриття користувацької версії соціальної мережі Google+ після виправлення помилки, яка призвела до можливого витоку персональних даних 500 тисяч користувачів.

Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії.

За даними газети The Wall Street Journal, баг в Google+ відкрив для зовнішніх розробників несанкціонований доступ до даних облікових записів з 2015 року по березень 2018 року. В результаті персональні дані 500 тисяч користувачів Google+ могли опинитися в руках зловмисників.

Відео дня

WSJ зазначає, що в Google не стали відразу ж розкривати інформацію про можливий витік даних зі страху завдати шкоди репутації компанії.

У Google пояснили, що програмний збій полягав в тому, що сторонні додатки отримали доступ таких даних профілю Google+, як ім'я, адреса електронної пошти, професія, стать і вік. За їхніми даними, такий доступ мали до 438 додатків.

"Ми виявили та одразу виправили цю помилку в березні 2018 року... Ми не виявили доказів того, що будь-який розробник знав про цю помилку або зловживав API. Ми не виявили доказів несанкціонованого використання даних будь-якого профілю", - заявили в компанії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X