Сервіс Google Drive змінив назву і дизайн

15 травня 2018, 09:08

Хмарний сервіс зберігання даних Google Drive отримав новий бренд і тепер називається Google One.

Також компанія Google оголосила про зміни в тарифних планах на сервіс, пише TechCrunch.

Безкоштовний тариф з 15 ГБ пам'яті залишиться. Крім нього, з'явиться тарифний план на 200 ГБ за $2,99 на місяць, а план з 2 ТБ сховища подешевшав з $19,99 до $9,99 на місяць. Від тарифного плану з 1 ТБ за $9,99 в Google відмовилися. Користувач може також розділити сховище з чотирма членами сім'ї.

Відео дня

Користувачі, які оплатять нові тарифні плани, отримають підтримку від фахівців компанії Google, завдяки якій зможуть розібратися в продуктах компанії і додаткових налаштуваннях. У США ці експерти будуть доступні цілодобово через чат, електронну пошту та телефон. В інших країнах лінійка варіантів підтримки може відрізнятися.

Крім доступу до експертів, компанія також обіцяє надати абонентам інші переваги. Директор Google One Лариса Фонтен сказала, що вони можуть включати знижки на готелі, які ви знайдете в пошуку Google, кращі тарифи для інших сервісів Google або кредитів в Google Play. "Ми сподіваємося побудувати їх з часом", - зазначила вона.

Новий сервіс отримав і нове оформлення. Зокрема, фон сторінки тепер білий, а не сірий, змінений шрифт, який використовується для заголовків. Також значок "Налаштування" був розміщений на одній лінії з панеллю пошуку.

Відзначається, це не негайні зміни. Протягом наступних кількох місяців Google оновить всі існуючі плани зберігання в облікових записах Google One, починаючи зі США, після чого піде глобальне розгортання. Google також повідомляє, що незабаром з'явиться новий додаток для Android, яке допоможе користувачам управляти своїм планом (а не файлами).

Раніше НВ повідомляло, що компанія Google запустила сайт World Draw, на якому будь-який бажаючий може намалювати об'єкт на глобальній карті. Користувачеві досить зробити схематичний малюнок того, що він хоче помістити на карту, наприклад, будинок, рослини, басейн або транспорт, а штучний інтелект зробить з нього 3D-модель.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X