Роскомнадзор звинуватив Telegram в координації терактів

25 травня 2018, 15:21

Всі останні теракти, які сталися в тому числі в Росії, нібито, координувалися через Telegram.

Про це заявив глава Роскомнадзора Олександр Жаров, виступаючи на економічному форумі в Санкт-Петербурзі, повідомляє РІА Новости.

Він додав, що є неспростовні докази, але які саме, розкривати не став. Також не уточнюється, про який термін йдеться.

Відео дня

"Це підтверджено результатами оперативно-розшукової діяльності Федеральної служби безпеки. Тому, якщо вибирати між комфортом і безпекою, особисто я вибираю безпеку", - уточнив чиновник, виступаючи на форумі.

Крім того, Жаров назвав вимоги ФСБ до Telegram обґрунтованими.

Раніше Роскомнадзор через суд домігся постанови про блокування Telegram в Росії після того, як месенджер не став надавати ФСБ ключі для дешифрування повідомлень користувачів. Для обходу заборони компанія почала використовувати хостинги Amazon і Google.

Відомство зазначало, що дії керівництва месенджера загрожують безпеці країни: через Telegram поширюють інформацію терористи, а у ФСБ немає можливості розшифровувати повідомлення.

У той же час, 15 травня стало відомо, що рішення Таганського районного суду Москви про блокування доступу до Telegram не наюуло чинності, оскільки було оскаржено представниками месенджера. Раніше суд надав представникам Telegram час до 4 червня для усунення недоліків за скаргою.

Показати ще новини
Радіо НВ
X