Вирішуйте самі. Windows 10 припинить оновлюватися без дозволу

8 квітня 2019, 10:11

Компанія Microsoft анонсувала наступне велике оновлення Windows 10 May 2019, в якому зміняться правила встановлення апдейтів.

Оновлення дозволить користувачам Windows 10 контролювати, як вони отримують апдейти системи, пише The Verge.

Компанія Microsoft планує запустити травневе оновлення Windows 10 2019 року наступного тижня для тестувальників, а для інших користувачів воно стане доступним в кінці травня. Нове оновлення - наступна основна версія Windows 10 під кодовою назвою 19H1, і це відносно легке оновлення з точки зору функцій.

Відео дня

Проте, оновлення за травень 2019 року дасть змогу вам вибирати, коли встановлювати останню основну версію. Користувачі Windows 10 зможуть просто залишатися на наявній версії та продовжувати отримувати щомісячні оновлення безпеки, уникаючи останніх оновлень функцій.

Microsoft також дозволяє користувачам Windows 10 Home і Pro припиняти щомісячні оновлення на термін до 35 днів і вводить інтелектуальні години активної роботи, щоб ОС могла визначати, коли ви все ще використовуєте комп'ютер, щоб оновлення не встановлювалися і не дратували вас.

Оновлення Windows були особливою проблемою для користувачів Windows 10, і Microsoft явно прислухається і пропонує набагато більше можливостей для вибору. Як і раніше будуть з'являтися запити, щоб підштовхнути людей до отримання останнього оновлення функції, але тепер система не буде оновлюватися негайно. Така функція дасть час на збереження важливих даних.

Microsoft також вирішує деякі проблеми з якістю оновлень Windows 10, які ми спостерігали протягом 2018 року. Виробник програмного забезпечення був змушений відкласти оновлення в квітні 2018 року через проблеми з Blue Screen of Death (BSOD). На цей раз Microsoft використовує набагато більш обережний підхід: оновлення надійде до тестувальників Release Preview наступного тижня, а до звичайних користувачів - наприкінці травня.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X