Раптово. Microsoft тепер коштує дорожче за Google

31 травня 2018, 09:06

Компанія Microsoft вперше за три роки обігнала за капіталізацією холдинг Alphabet, якому належить Google.

Тепер Microsoft є третьою за величиною приватною компанією в світі, пише CNBC.

Відзначається, що за останні 12 місяців Microsoft зросла на 40 відсотків. Це зростання більш, ніж в 5 разів більше, ніж показники зростання Alphabet. Стрімке зростання акцій позначилося на ринковій вартості Microsoft і тепер компанія обігнала Google, вперше протягом останніх трьох років.

Відео дня

Цікаво, що при цьому як Microsoft, так і Alphabet випередили прогнози аналітиків на останній квартал.

Зараз вартість Microsoft складає $760 млрд, тоді як Alphabet - $745 млрд. Це дозволило їй увійти в трійку найдорожчих в світі після Apple - $921 млрд і Amazon - $788 млрд. Alphabet опустився на четверту сходинку, за ним слідують Facebook і китайська компанія Tencent.

Відзначається, що у Microsoft 35% забезпечують підрозділи Windows, Surface і ігровий напрямок, ще близько 30% - хмарні сервіси, і ще трохи більше 30% - Office і інше програмне забезпечення. При цьому Microsoft і Alphabet конкурують в різних сферах, включаючи хмарні обчислення, інтернет-пошук, штучний інтелект та технології розпізнавання мовлення.

Раніше НВ повідомляло, що радник президента Росії з розвитку інтернету Герман Клименко заявив про можливе "вигнання" компанії Microsoft з країни у відповідь на існуючі обмеження в США відносно Лабораторії Касперського.

Показати ще новини
Радіо НВ
X