Прокинулися. Twitter масово блокує акаунти користувачів, яким на момент реєстрації не було 13 років

1 червня 2018, 09:06

Розробники Twitter почали блокувати користувачів, чий вік не відповідав правилам користування сервісом на момент реєстрації облікового запису.

Оскільки сервіс мікроблогів Twitter був запущений в 2006 році, багатьом з таких користувачів зараз набагато більше 18 років, пише Guardian.

На такий крок адміністрація Twitter пішла в спробі виконати вимоги "Загального регламенту щодо захисту даних" (GDPR - General Data Protection Regulation), який набрав чинності з 25 травня 2018 року на території Євросоюзу.

Відео дня

"Я отримав повідомлення про те, що мій обліковий запис було заблоковано, і для обробки моїх даних буде потрібно батьківська згода, або мій обліковий запис буде видалено", - сказав Guardian один користувач, якому 20 років. Він завів обліковий запис в 2009 році, не вказавши день народження, а потім поставив підроблений вік, як тільки компанія представила можливість додати цю інформацію. Потім він оновив її до свого фактичного дня народження.

Twitter поки не коментує офіційно цю ситуацію. При цьому джерела в компанії підтвердили, що рішення про блокування було прийнято. Оскільки у соцмережі немає інструментів для поділу контента, створеного користувачем у віці до 13 років і контенту, створеного тією ж людиною, якій вже виповнилося 13, розробники вирішили, що єдиним способом дотримання нового закону буде блокування деяких користувачів.

Проте, Twitter, мабуть, працює над більш адекватним рішенням, а деякі постраждалі повідомили про можливість відновлення доступу до своїх акаунтів, після надання документів, які підтверджують їх нинішній вік.

Twitter є єдиною соціальною мережею, яка таким чином інтерпретувала нове законодавство ЄС. Snapchat, Facebook і Instagram не змогли негайно відповісти на запити про те, як вони будуть реагувати на ситуацію, що виникла, але жодна з компаній не застосовувала аналогічні заборони для користувачів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X