Прогин зараховано. Google готова підкоритися вимогам російських чиновників

15 листопада 2018, 11:01

Роскомнадзор заявив про готовність Google дотримуватися російського законодавства. Зокрема - видаляти результати з пошукової видачі.

Про це повідомив в середу ТАСС заступник глави Роскомнадзора Вадим Суботін за підсумками переговорів з представником корпорації Дороном Авні.

"Google, судячи із заяв представника, готова дотримуватися російського законодавства", - сказав він.

Відео дня

Він додав, що компанія передала в Роскомнадзор інформацію, якою буде доповнено справу про адміністративне правопорушення.

"Певні нюанси обговорили, домовилися ще про певні взаємодії. Те, що нам колеги з компанії Google сьогодні озвучили, ми будемо враховувати у веденні справи про адміністративне правопорушення. Це була важлива для нас інформація", - пояснив Субботін.

Також, за його словами, Роскомнадзор запропонував корпорації приєднатися до антипіратського меморандуму. "Ми запросили колег приєднатися і будемо чекати на їх офіційну реакцію", - уточнив заступник голови Роскомнадзора, зазначивши, що Google позитивно налаштована на будь-які методи, пов'язані із захистом авторських прав.

У компанії Google відмовилися надати коментарі з приводу зустрічі.

Переговори Роскомнадзора з Google про виконання російського законодавства пройшли в середу вдень. На них прибув директор департаменту по взаємодії з органами державної влади в регіоні Європи, Близького Сходу і країн Африки компанії Дорон Авні. Зустріч проводив заступник голови відомства Вадим Суботін.

Глава Роскомнадзора Олександр Жаров повідомляв, що в ході зустрічі планувалося обговорити, зокрема, питання підключення Google до Федеральної державної інформаційної системи (ФГІС), яке необхідно для видалення з пошукової видачі посилань на заборонені в Росії інтернет-ресурси, локалізацію персональних даних російських користувачів, а також підписання американською корпорацією антипіратського меморандуму.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X