Представник Google назвав Android системою, більш безпечною, ніж iOS

16 березня 2018, 17:22

Глава безпеки Android Девід Клейдермахер заявив, що мобільна операційна система від Google така ж безпечна, як iOS.

За його словами, в 2017 році було зроблено "значний крок уперед", пише 9to5mac.com.

"Безпека Android зробила значний крок вперед в 2017 році, і багато з наших заходів захисту тепер кращі в галузі. Android тепер так само захищений, як і його конкуренти", – підкреслив Клейдермахер.

Відео дня

Система, вважає представник Google, не гірше захищена завдяки таким технологіям, як "Google Play Захист" (Play Protect), яка періодично сканує як вміст магазину, так і сам смартфон. Крім того, Android – це проект з відкритим кодом, а глобальне співтовариство розробників допомагає швидше виявляти і виправляти помилки.

У звіті Google йдеться, що підхід з відкритим вихідним кодом Android може бути більш безпечним, ніж закритий код Apple.

Клейдермахер також заявив, що компанії Apple набагато простіше гарантувати безпеку своїх користувачів, але дотримуватися її шляху вони не мають наміру.

"Apple може завантажувати оновлення безпеки безпосередньо на iPhone, а також заблокувати користувачам доступ до заражених додатків в App Store. Але Android не йде шляхом Apple. Ці проблеми можна вирішити шляхом "переоснащення" безпеки Android-смартфонів", – зазначив керівник відділу безпеки Android.

Проте, найбільша проблема безпеки для Android полягає в тому, що оновлення для системи безпеки часто не потрапляють на споживчі пристрої. Нещодавнє порівняння показало, що тільки два Android бренди розсилають оновлення безпеки безпосередньо, причому роблять це протягом максимум 2 років, тоді як Apple зобов'язується підтримувати iOS протягом п'яти років.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X