Потрібно більше грошей. Apple запустить платну підписку на новини

13 лютого 2019, 10:06

Apple готується запустити платний новинний сервіс підписки, створений на базі існуючого Apple News.

Американська компанія вже зіткнулася з негативною реакцією видавців у зв'язку з умовами сервісу, пише Engadget.

Джерела стверджують, що такі видавці, як New York Times і Washington Post, не згодні з умовами, відповідно до яких Apple отримає "приблизно половину" доходу від служби, а решта буде розділено між видавцями в залежності від кількості часу, який люди витрачають на читання статей.

Відео дня

За даними джерел, Apple також хоче, щоб "хоча б деякі" видавці давали новини протягом щонайменше одного року. Представники медіа розділилися в цьому питанні - деякі хочуть більш тривалих зобов'язань, тоді як інші хочуть мати шанс відступити раніше.

Вартість нового сервісу не встановлена, але орієнтовно буде коштувати ті ж $10 в місяць, що і Apple Music. Джерела BuzzFeed кажуть, що Apple планує провести спеціальний захід 25 березня, який буде присвячено підписці на новинні сервіси, що дасть компанії менше двох місяців, щоб знайти спільну мову з авторами новин.

Як повідомляють профільні видання, захід буде присвячено сервісному бізнесу Apple, тому малоймовірно, що компанія покаже "залізні" новинки, на зразок iPad mini, AirPods або AirPower.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X