Офіційно. Нова версія ОС від Google отримала ім'я Android Pie

7 серпня 2018, 09:55

Компанія Google розкрила таємницю: дев'ята версія Android, під кодовою назвою Android P, отримала назву Pie

Власники смартфонів Pixel можуть випробувати нову операційну систему вже зараз, пише The Next Web.

Компанія випустила першу бета-версію Android 9 для розробників ще в березні. В операційній системі з'явилися підтримка вирізів в екрані, а також робота з декількома модулями камер, поліпшені повідомлення, адаптивна яскравість.

Відео дня

Ключовими нововведеннями Google називає Adaptive Battery (аналізує інтенсивність використання додатків з подальшим перерозподілом ресурсів батареї на найбільш популярні), Adaptive Brightness (аналізує призначені для користувача настройки яскравості в залежності від сценарію), App Actions (прогнозує подальші дії з додатками під час постановки завдання або підключення пристрою), аналізатор активності.

Разом з тим Google відзначає, що не всі анонсовані нововведення будуть доступні у версії 9.0. Деякі з них (наприклад, Wind Down і Slices) дебютують вже восени разом зі смартфонами Pixel 3.

Для додаткової безпеки Google забезпечила підтримку виділених чіпів безпеки, які можуть захистити конфіденційні дані, обмежить доступ додатків до мікрофона, камери і іншим датчиків телефону, коли вони працюють у фоновому режимі.

Тим користувачам, які не є власниками Pixel, доведеться почекати, принаймні, до осені, коли Pie почне виходити на пристрої Android One, а також ті, які були частиною бета-тестування P: Xiaomi Mi Mix 2S, Sony Xperia XZ2, Essential Phone, Nokia 7 Plus, Oppo R15 Pro, Vivo X21 і OnePlus 6.

Показати ще новини
Радіо НВ
X